Cennik

Rodzaj pokojuZIMA 2020 - B (śniadania)
2.01 - 29.02.2020
WIOSNA 2020 - B (śniadania)
14.04.-19.06.2020
(z wyłączeniem długich weekendów)
WAKACJE 2020 - B (śniadania)
19.06 - 30.08.2020
(minimalny pobyt - 3 noce)
ZŁOTA JESIEŃ 2020 - B (śniadania)
30.08 - 31.10.2020
Pokój jednoosobowy170 PLN
pokój/noc
150 PLN
pokój/noc
170 PLN
pokój/noc
150 PLN
pokój/noc
Pokój dwuosobowy Standard
/łóżko 1x 140cm/
250 PLN
pokój/noc
210 PLN
pokój/noc
250 PLN
pokój/noc
210 PLN
pokój/noc
Pokój dwuosobowy Lux
/łóżko 2x 90cm lub 1x180cm/
280 PLN
pokój/noc
230 PLN
pokój/noc
280 PLN
pokój/noc
230 PLN
pokój/noc
Pokój rodzinny
/łóżko 140x200cm + sofa/
(dwoje dorosłych oraz dziecko do lat 12)
320 PLN
pokój/noc
260 PLN
pokój/noc
320 PLN
pokój/noc
260 PLN
pokój/noc
Pokój trzyosobowy
/łóżko 3x 90cm lub 1x 90cm + 1x 140cm/
360 PLN
pokój/noc
300 PLN
pokój/noc
360 PLN
pokój/noc
300 PLN
pokój/noc
Apartament dwuosobowy
/1 pokój z częścią wypoczynkową/
310 PLN
pokój/noc
260 PLN
pokój/noc
310 PLN
pokój/noc
260 PLN
pokój/noc
Apartament czteroosobowy
/1 duży pokój 2-os. z częścią wypoczynkową
+1 sypialnia 2-os. z balkonem/
540 PLN
pokój/noc
460 PLN
pokój/noc
540 PLN
pokój/noc
460 PLN
pokój/noc
Pokój typu Studio Standard - czteroosobowy
/2 pokoje 2-osobowe/
500 PLN
pokój/noc
420 PLN
pokój/noc
500 PLN
pokój/noc
420 PLN
pokój/noc
Pokój typu Studio Lux - czteroosobowy
/1 pokój 2-os. z częścią wypoczynkową
+ 1 pokój 2-osowy/
560 PLN
pokój/noc
460 PLN
pokój/noc
560 PLN
pokój/noc
460 PLN
pokój/noc

Szczegóły dotyczące ceny i pobytu

Podane w cenniku hotelowym ceny są cenami brutto.

W zależności od wyboru opcji przy rezerwacji pobytu w cenie noclegu zawarte jest obfite śniadanie w formie szwedzkiego stołu oraz obiadokolacja serwowana do stolika – bez możliwości wyboru dania.

Kilka informacji:

 • Zameldowanie 14:00 – 20:00. W przypadku przybycia do hotelu po godzinie 20:00 bardzo prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
 • Obiekt jest monitorowany.
 • Pokoje wyłącznie dla niepalących. Zakaz palenia obowiązuje we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych i prywatnych. We wszystkich pokojach oraz we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych zainstalowane są czujniki dymu.
 • W Willi znajduje się Klub dla Gości – bilard, piłkarzyki, kilka gier i książki o różnej tematyce, a także kanapa i fotele tak aby wygodnie spędzić czas w większej grupie.
 • W Klubie znajduje się również Sauna fińska. Szczegóły korzystania z sauny w zależności od wybranego pakietu – informacja w trakcie rezerwacji lub w recepcji.
 • Obok Klubu przygotowana została ogólnodostępna lodówka dla Gości (w naszych pokojach nie ma lodówek).
 • Przed budynkiem jest bezpłatny, monitorowany parking dla Gości Willi San Remo. Niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować/zarezerwować miejsca. Dodatkowo w razie potrzeby wokół budynku oraz wzdłuż przyległych ulic dostępne są również bezpłatne miejsca parkingowe.
 • Wynajem pokoju obejmuje sprzątanie końcowe. Możliwe jest sprzątanie na życzenie (przy pobycie powyżej 3 dób) —  wymagane zgłoszenie na recepcji dzień wcześniej. Możliwość wymiany ręczników, wyniesienia śmieci – prosimy o zgłoszenie prośby na recepcji. (Zasada w naszej willi jest taka, że od momentu zameldowania Państwo staja się gospodarzami pokoju i nikt z obsługi nie wchodzi do pokoju bez Państwa żądania.)
 • W hotelu jest możliwość zapłacenia kartą.
 • Darmowe Wi-Fi dostępne w całym obiekcie.
 • Płatność za pobyt regulowana jest w momencie zameldowania i przekazania kluczy do pokoju.
 • W przypadku indywidualnych wymagań żywieniowych może obowiązywać dodatkowa opłata – w zależności od rodzaju diety, ilości osób oraz długości pobytu. Prosimy o wcześniejszą informację – przygotowanie specjalnych posiłków musi zostać potwierdzone przez obiekt.
 • Wszystkie dzieci do 18 miesięcy: pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach. Maksymalna liczba dodatkowych łóżeczek niemowlęcych w pokoju to 1.
 • Jakiekolwiek dodatkowe łóżka oraz łóżeczka dla dzieci dostępne są jedynie na życzenie i muszą zostać potwierdzone przez obiekt.
 • Zapraszamy Gości z małymi zwierzętami: 20 PLN/noc — ilość miejsc ograniczona. Możliwość przyjazdu z pupilem musi zostać potwierdzona przez obiekt. Prosimy o przestrzeganie zasady niewprowadzania zwierząt na jadalnię oraz do klubu.
 • W Kudowie obowiązuje opłata uzdrowiskowa: dzieci [od 0 do 15 lat] – 2,00 zł/noc, dorośli [od 16 lat] – 4,00 zł/noc.

Hotel Willa San Remo zastrzega sobie możliwość zmiany cen oraz stosowania odrębnego cennika dla okresów świątecznych, wakacyjnych i długich weekendów.

Obiekt zastrzega sobie prawo do dokonania preautoryzacji karty kredytowej przed przyjazdem Gościa.

Promocje i zniżki

Bezzwrotne opłacenie całej kwoty za pobyt w przypadku rezerwacji terminu co najmniej 1 miesiąc przed planowanym pobytem – zniżka 10%.

Przy dłuższych pobytach negocjacja ceny. W zależności od rodzaju pokoju, czasu oraz terminu pobytu.

Przy pobytach grupowych oferujemy rabat. Ceny w zależności od wielkości grupy, czasu oraz terminu pobytu.

Warunki rezerwacji i anulacji

JAK ZAREZERWOWAĆ POKÓJ?

Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem +48 508 058 966  i +48 (74) 866 87 58 lub emailem: recepcja@willasanremo.pl.

Do dokonania rezerwacji wstępnej niezbędne są dane Gościa: imię i nazwisko, adres email lub numer telefonu do kontaktu. Hotel potwierdza dokonanie wstępnej rezerwacji poprzez przesłanie Gościowi stosownego potwierdzenia.

Za skutki wynikłe z podania przez Gościa nieprawidłowych danych całkowitą odpowiedzialność ponosi Gość. Bez podania danych osobowych (imię i nazwisko, adres do korespondencji oraz numer telefonu) rezerwacja nie zostanie potwierdzona przez hotel.

Potwierdzenie wstępnej rezerwacji

Hotel po przyjęciu wstępnej rezerwacji potwierdza ją pisemnie w uzgodniony sposób: email / faks / SMS. W informacji o przyjęciu wstępnej rezerwacji wskazany jest sposób jej zagwarantowania oraz termin bezkosztowej anulacji.

Potwierdzenie rezerwacji

Warunkiem koniecznym dla dokonania wiążącej prawnie rezerwacji jest uiszczenie przez rezerwującego pobyt Gościa opłaty rezerwacyjnej w wysokości 30% całkowitej wartości rezerwowanego pobytu.

Kwota, o której mowa winna być wpłacona na konto Hotelu w formie przelewu bankowego, gotówki lub w formie obciążenia karty kredytowej.

Opłata rezerwacyjna wina być wpłacona w ciągu 3 dni od daty dokonania rezerwacji lub w terminie określonym na przesłanym dokumencie potwierdzającym rezerwację.

Za datę dokonania przedpłaty uznaje się datę uznania rachunku bankowego.

JAK ANULOWAĆ REZERWACJĘ?

Aby anulacja była ważna powinna być zgłoszona pisemnie i powinna zawierać dane osoby rezerwującej oraz dane do zwrotnego przelewu zaliczki. O sposobie anulacji decydują warunki zakupu podane w ofercie cenowej. Jeśli nie podano dla danej rezerwacji szczególnych warunków, to obowiązują warunki ogólne podane poniżej:

Anulacja dla rezerwacji:

 • do 14 dni przed datą przyjazdu – bezkosztowo
 • poniżej 14 dni przed datą przyjazdu – obiekt zatrzymuje całą zaliczkę

W przypadkach gdy obiekt zatrzymuje całą zaliczkę, jako rekompensatę Gość otrzyma voucher wartości 25% tej kwoty do wykorzystania w terminie 12 miesięcy od daty wystawienia, o ile poinformuje hotel o swojej rezygnacji przed datą początku rezerwacji.

Skrócenie pobytu

Skrócenie pobytu jest traktowane jak rezygnacja po terminie anulacji, a zatem wiąże się z uregulowaniem rachunku za cały deklarowany czas pobytu.


Dane Osobowe

W trakcie dokonywania rezerwacji Gość wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych obiektu. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie w celu umożliwienia przeprowadzenia pełnego procesu rezerwacji oraz celów marketingowych zgodnie z przepisami umowy z dnia 28.09.1997 o ochronie danych osobowych.

Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację regulaminu.


Dziękujemy za zapoznanie się z warunkami rezerwacji i serdecznie zapraszamy.

Rachunek bankowy

Rachunek bankowy dla przelewów: ING Bank Śląski S.A.

Numer rachunku: 58 1050 1490 1000 0092 2229 3715

W tytule prosimy wpisać Nazwisko oraz termin pobytu.

Spodobała Ci się nasza oferta?
Zarezerwuj swój pobyt już dziś.