Cennik

Rodzaj pokojuWIOSNA 2021 - B (śniadania)
28.02.-18.06.2021
(z wyłączeniem długich weekendów i świąt)
WAKACJE 2021 - B (śniadania)
18.06 - 28.08.2021
(minimalny pobyt - 3 noce)
ZŁOTA JESIEŃ 2021 - B (śniadania)
28.08 - 30.10.2021
Pokój jednoosobowy150 PLN
pokój/noc
170 PLN
pokój/noc
150 PLN
pokój/noc
Pokój dwuosobowy Standard
/łóżko 1x 140cm/
210 PLN
pokój/noc
250 PLN
pokój/noc
210 PLN
pokój/noc
Pokój dwuosobowy Lux
/łóżko 2x 90cm lub 1x180cm/
230 PLN
pokój/noc
280 PLN
pokój/noc
230 PLN
pokój/noc
Pokój rodzinny
/łóżko 140x200cm + sofa/
(dwoje dorosłych oraz dziecko do lat 12)
260 PLN
pokój/noc
320 PLN
pokój/noc
260 PLN
pokój/noc
Pokój trzyosobowy
/łóżko 3x 90cm lub 1x 90cm + 1x 140cm/
300 PLN
pokój/noc
360 PLN
pokój/noc
300 PLN
pokój/noc
Apartament dwuosobowy
/1 pokój z częścią wypoczynkową/
260 PLN
pokój/noc
310 PLN
pokój/noc
260 PLN
pokój/noc
Apartament czteroosobowy
/1 duży pokój 2-os. z częścią wypoczynkową
+1 sypialnia 2-os. z balkonem/
460 PLN
pokój/noc
540 PLN
pokój/noc
460 PLN
pokój/noc
Pokój typu Studio Standard - czteroosobowy
/2 pokoje 2-osobowe/
420 PLN
pokój/noc
500 PLN
pokój/noc
420 PLN
pokój/noc
Pokój typu Studio Lux - czteroosobowy
/1 pokój 2-os. z częścią wypoczynkową
+ 1 pokój 2-osowy/
460 PLN
pokój/noc
560 PLN
pokój/noc
460 PLN
pokój/noc

Szczegóły dotyczące ceny i pobytu

Podane w cenniku hotelowym ceny są cenami brutto.

W zależności od wyboru opcji przy rezerwacji pobytu w cenie noclegu zawarte jest obfite śniadanie w formie szwedzkiego stołu oraz obiadokolacja serwowana do stolika – bez możliwości wyboru dania.

Kilka informacji:

 • ZASADY FUNKCJONOWANIA NASZEJ WILLI W OKRESIE COVID-19
 • Zameldowanie 14:00 – 20:00. W przypadku przybycia do hotelu po godzinie 20:00 bardzo prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
 • Obiekt jest monitorowany.
 • Pokoje wyłącznie dla niepalących. Zakaz palenia obowiązuje we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych i prywatnych. We wszystkich pokojach oraz we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych zainstalowane są czujniki dymu.
 • W Willi znajduje się Klub dla Gości – bilard, piłkarzyki, kilka gier i książki o różnej tematyce, a także kanapa i fotele tak aby wygodnie spędzić czas w większej grupie.
 • W Klubie znajduje się również Sauna fińska. Szczegóły korzystania z sauny w zależności od wybranego pakietu – informacja w trakcie rezerwacji lub w recepcji.
 • Obok Klubu przygotowana została ogólnodostępna lodówka dla Gości (w naszych pokojach nie ma lodówek).
 • Przed budynkiem jest bezpłatny, monitorowany parking dla Gości Willi San Remo. Niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować/zarezerwować miejsca. Dodatkowo w razie potrzeby wokół budynku oraz wzdłuż przyległych ulic dostępne są również bezpłatne miejsca parkingowe.
 • Wynajem pokoju obejmuje sprzątanie końcowe. Możliwe jest sprzątanie na życzenie (przy pobycie powyżej 3 dób) —  wymagane zgłoszenie na recepcji dzień wcześniej. Możliwość wymiany ręczników, wyniesienia śmieci – prosimy o zgłoszenie prośby na recepcji. (Zasada w naszej willi jest taka, że od momentu zameldowania Państwo staja się gospodarzami pokoju i nikt z obsługi nie wchodzi do pokoju bez Państwa żądania.)
 • W hotelu jest możliwość zapłacenia kartą.
 • Darmowe Wi-Fi dostępne w całym obiekcie.
 • Płatność za pobyt regulowana jest w momencie zameldowania i przekazania kluczy do pokoju.
 • W przypadku indywidualnych wymagań żywieniowych może obowiązywać dodatkowa opłata – w zależności od rodzaju diety, ilości osób oraz długości pobytu. Prosimy o wcześniejszą informację – przygotowanie specjalnych posiłków musi zostać potwierdzone przez obiekt.
 • Wszystkie dzieci do 18 miesięcy: pobyt bezpłatny, jeżeli śpią na obecnych łóżkach. Maksymalna liczba dodatkowych łóżeczek niemowlęcych w pokoju to 1.
 • Jakiekolwiek dodatkowe łóżka oraz łóżeczka dla dzieci dostępne są jedynie na życzenie i muszą zostać potwierdzone przez obiekt.
 • Zapraszamy Gości z małymi zwierzętami: 30 PLN/noc — ilość miejsc ograniczona. Możliwość przyjazdu z pupilem musi zostać potwierdzona przez obiekt. Prosimy o przestrzeganie zasady niewprowadzania zwierząt na jadalnię oraz do klubu.
 • W Kudowie obowiązuje opłata uzdrowiskowa: dzieci [od 0 do 15 lat] – 2,00 zł/noc, dorośli [od 16 lat] – 4,00 zł/noc.

Hotel Willa San Remo zastrzega sobie możliwość zmiany cen oraz stosowania odrębnego cennika dla okresów świątecznych, wakacyjnych i długich weekendów.

Obiekt zastrzega sobie prawo do dokonania preautoryzacji karty kredytowej przed przyjazdem Gościa.

Warunki rezerwacji i anulacji

JAK ZAREZERWOWAĆ POKÓJ?

Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem +48 508 058 966  i +48 (74) 866 87 58 lub emailem: recepcja@willasanremo.pl.

Do dokonania rezerwacji wstępnej niezbędne są dane Gościa: imię i nazwisko, adres email lub numer telefonu do kontaktu. Hotel potwierdza dokonanie wstępnej rezerwacji poprzez przesłanie Gościowi stosownego potwierdzenia.

Za skutki wynikłe z podania przez Gościa nieprawidłowych danych całkowitą odpowiedzialność ponosi Gość. Bez podania danych osobowych (imię i nazwisko, adres do korespondencji oraz numer telefonu) rezerwacja nie zostanie potwierdzona przez hotel.

Potwierdzenie wstępnej rezerwacji

Hotel po przyjęciu wstępnej rezerwacji potwierdza ją pisemnie za pomocą wiadomości email. 

Potwierdzenie rezerwacji

Warunkiem koniecznym dla dokonania wiążącej prawnie rezerwacji jest uiszczenie przez rezerwującego pobyt Gościa opłaty rezerwacyjnej.

Kwota, o której mowa winna być wpłacona na konto Hotelu w formie przelewu bankowego, gotówki lub w formie obciążenia karty kredytowej.

Opłata rezerwacyjna wina być wpłacona w ciągu 3 dni od daty dokonania rezerwacji lub w terminie określonym na przesłanym dokumencie potwierdzającym rezerwację.

Za datę dokonania przedpłaty uznaje się datę uznania rachunku bankowego.

JAK ANULOWAĆ REZERWACJĘ?

Aby anulacja była ważna powinna być zgłoszona pisemnie i powinna zawierać dane osoby rezerwującej oraz dane do zwrotnego przelewu zaliczki. O sposobie anulacji decydują warunki zakupu podane w ofercie cenowej. Jeśli nie podano dla danej rezerwacji szczególnych warunków, to obowiązują warunki ogólne podane poniżej:

Anulacja dla rezerwacji:

 • do 14 dni przed datą przyjazdu – bezkosztowo
 • poniżej 14 dni przed datą przyjazdu – obiekt zatrzymuje całą zaliczkę

W przypadkach gdy obiekt zatrzymuje całą zaliczkę, jako rekompensatę Gość otrzyma voucher wartości 25% tej kwoty do wykorzystania w terminie 12 miesięcy od daty wystawienia, o ile poinformuje hotel o swojej rezygnacji przed datą początku rezerwacji.

Skrócenie pobytu

Skrócenie pobytu jest traktowane jak rezygnacja po terminie anulacji, a zatem wiąże się z uregulowaniem rachunku za cały deklarowany czas pobytu.


Dane Osobowe

W trakcie dokonywania rezerwacji Gość wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych obiektu. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie w celu umożliwienia przeprowadzenia pełnego procesu rezerwacji oraz celów marketingowych zgodnie z przepisami umowy z dnia 28.09.1997 o ochronie danych osobowych.

Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację regulaminu.


Dziękujemy za zapoznanie się z warunkami rezerwacji i serdecznie zapraszamy.

Rachunek bankowy

Rachunek bankowy dla przelewów: ING Bank Śląski S.A.

Numer rachunku: 58 1050 1490 1000 0092 2229 3715

W tytule prosimy wpisać Nazwisko oraz termin pobytu.

Spodobała Ci się nasza oferta?
Zarezerwuj swój pobyt już dziś.