Pobyty grupowe / Imprezy rodzinne / Zjazdy / Urodziny


Willa San Remo jest doskonałym miejscem wypoczynku dla grup zorganizowanych. Posiadamy wieloletnie (prywatne i zawodowe) doświadczenie w przygotowywaniu imprez – pomożemy wybrać menu, zaproponujemy ustrojenie sali. Gwarantujemy doskonałą obsługę każdego wydarzenia – od rodzinnego bankietu czy zjazdu po kilkudniową imprezę integracyjną.

W naszych pokojach jednorazowo możemy przyjąć ok. 45 osób. Każdy pokój posiada prywata łazienkę.

Serwujemy domowe i bardzo smaczne jedzenie, które jest jednym z naszych znaków rozpoznawczych. Po prostu wszyscy wchodzący w skład Załogi WSR lubią dobrze zjeść i wszyscy uwielbiają gotować i piec :).

Na czas imprezy do Państwa dyspozycji oddamy naszą salę jadalną. Bezpośrednio do sali jadalnej przylega zadaszony letni taras ze stolikami i krzesełkami, a z drugiej strony można wyjść do drewnianej altany lub na huśtawkę. Poza salą jadalna w willi dostępny jest Klub z bilardem, piłkarzykami oraz kanapą i fotelami, gdzie wygodnie można spędzić czas w mniejszych grupach. W Klubie jest Sauna fińska – szczegóły jej wynajęcia są ustalane każdorazowo dla danej oferty.


Warunki rezerwacji

W sprawie rezerwacji sali i szczegółów oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 508 058 966  lub emailem: recepcja@willasanremo.pl.

UWAGA Ostateczna cena zależy od liczby uczestników, liczby posiłków oraz długości i terminu pobytu. Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia podczas trwania pobytu nie powodują zwrotu pieniędzy.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji!

 


Dane Osobowe

W trakcie dokonywania rezerwacji Gość wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych obiektu. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie w celu umożliwienia przeprowadzenia pełnego procesu rezerwacji oraz celów marketingowych zgodnie z przepisami umowy z dnia 28.09.1997 o ochronie danych osobowych.

Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację regulaminu.

Spodobała Ci się nasza oferta?
Zarezerwuj swój pobyt już dziś.