Zakochaj się w San Remo

Atmosfera spokoju i relaxu 5 minut od serca Zdroju

Historia

Zdjęcia archiwalne

 

Kiedy w 2008 roku po raz pierwszy zobaczyliśmy willę, była ona własnością Funduszu Wczasów Pracowniczych i wyglądało na to, że lata świetności ma dawno za sobą. Spod łuszczącej się farby było jednak widać naturalne piękno ponad stuletniego budynku, który nas zauroczył.

 

Zdecydowaliśmy się na kupno tego starego domu i tak, w 2010 roku, po dopełnieniu formalności, staliśmy się dumnymi właścicielami zniszczonego budynku. Przez kolejne kilka lat, poświęcając serca i setki godzin na dyskusje o każdym detalu projektu, odnowiliśmy ten piękny dom. A w trakcie remontu staraliśmy się przygotować to miejsce myśląc o wygodnym wypoczynku dla Gości, jednocześnie nie tracąc ducha budynku.

 

Korytarze i klatkę schodową ozdobiliśmy kilkunastoma kryształowymi żyrandolami, które rozświetlają wnętrze tysiącami blików świetlnych.

 

Na miejscu pomieszczenia służącego kiedyś za magazyn warzyw, przygotowaliśmy jadalnię, do której prowadzą dwa wejścia – całoroczne przez budynek oraz letnie – przez ogród.

Szczególnie dumni jesteśmy z pięknych, drewnianych schodów zaprojektowanych i wykonanych na wzór starych i zniszczonych, których nie udało się uratować.

Nazwa "Willa San Remo"

Przez ostatnie lata swojego funkcjonowania budynek nosił nazwę Śnieżka. W dokumentach odnaleźliśmy pierwotną nazwę, do której postanowiliśmy wrócić. I tak po kilkudziesięciu latach na ulicy Słonecznej 2 znów można zamieszkać w Wilii San Remo.

Udogodnienia i ważne informacje

DOBA HOTELOWA

Doba hotelowa w Willi San Remo rozpoczyna się o 14:00 i trwa do 11:00 w dniu wyjazdu.

 

ZAMELDOWANIE

Zameldowanie w Willi trwa od godziny 14:00 do godziny 20:00. W przypadku przybycia do hotelu po godzinie 20:00 bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów.

DOSTAWKI

Możliwa jest dostawka w formie rozkładanej sofy (140x200cm) dla maks. 2 dzieci w zależności od terminu i opcji wyżywienia – informacja przy składaniu rezerwacji.

DZIECI

Dziecko do 12 miesiąca – pobyt bezpłatny (bez świadczeń, dziecko śpi na łóżku z rodzicami).

Dziecko powyżej 12 roku życia traktowane jest jako osoba dorosła.

IMPREZY I KONFERENCJE

Dla firm, które zdecydują się na stałą współpracę oferujemy korzystne rabaty, pierwszeństwo w rezerwowaniu pokoi oraz wszelką pomoc w organizacji dojazdu i pobytu swoich Gości w naszej willi.

PARKING

Przed budynkiem znajduje się parking dla Gości. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Nie gwarantujemy miejsc parkingowych dla wszystkich Gości. Wokół budynku oraz wzdłuż całej ulicy znajdują się dodatkowe, bezpłatne miejsca parkingowe.

POSIŁKI

W naszej willi oferujemy pobyt z pysznymi śniadaniami w formie bufetu. W trakcie świąt lub dla grup zorganizowanych wyżywienie przygotowywane jest indywidualnie i może obejmować dodatkowe posiłki, bufety ze słodkościami, różnorodne stoły biesiadne, dania z grilla, a wszystko to w intensywnych smakach związanych z danymi okazjami.

SPECJALNE OKAZJE

Na życzenie naszych gości możemy przygotować wybrany pokój na specjalną okazję – np. na rocznicę ślubu: stylizacja łóżka, szampan i świeże kwiaty :).

OPŁATA UZDROWISKOWA

Opłata uzdrowiskowa to podatek jaki muszą zapłacić turyści za każdą dobę pobytu w atrakcyjnych przyrodniczo gminach. Pobiera ją właściciel noclegu. W gminie Miasto Kudowa-Zdrój obowiązują następujące stawki: 4,50 PLN/doba/os. dorosła lub dziecko.

ZWIERZĘTA

Istnieje możliwość przyjazdu z pupilem. Wszystkie pokoje na parterze wyposażyliśmy w łatwe w utrzymaniu czystości kafle oraz panele i jest w nich możliwość zamieszkania np. z małym psem lub kotem. Usługa dodatkowo płatna. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, WYMAGANE PISEMNE/MAILOWE POTWIERDZENIE PRZEZ OBIEKT.

 

SPRZĄTANIE

Wynajem pokoju obejmuje sprzątanie końcowe. Możliwe jest sprzątanie na życzenie (przy pobycie powyżej 3 dób) —  wymagane zgłoszenie na recepcji dzień wcześniej. Możliwość wymiany ręczników, wyniesienia śmieci – prosimy o zgłoszenie prośby na recepcji.

Drodzy Goście zasada w naszej willi jest taka, że od momentu zameldowania Państwo staja się gospodarzami pokoju i nikt z obsługi nie wchodzi do pokoju bez Państwa żądania.

PŁATNOŚĆ

W hotelu jest możliwość zapłacenia kartą.
Płatność za pobyt regulowana jest w momencie zameldowania i przekazania kluczy do pokoju.

PALENIE

W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia. Ze względu na wspólną wygodę i udany wypoczynek wszystkich gości, prosimy o bezwzględne przestrzeganie tej zasady.

We wszystkich pokojach oraz we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych zainstalowane są czujniki dymu.

BEZPIECZEŃSTWO

Zapoznaj się z zasadami obowiązującymi w WSR w czasie pandemii COVID-19

Dla bezpieczeństwa hotel jest monitorowany we wszystkich częściach wspólnych m. in. korytarze, recepcja, Klub, sala jadalna, posesja wokół budynku, parking przed budynkiem.

Znajdź pokój idealny dla Ciebie.
Zobacz pokoje