Komunia Święta 2019

Pierwsza Komunia Święta to rodzinne i bardzo wyjątkowe święto, zarówno dla dziecka, rodziców, jak i przybyłych gości.

Chlelibyśmy zaproponować przygotowanie niezapomnianego przyjęcia komunijnego, które odbędzie się w komfortowych warunkach naszej sali jadalnej, wraz ze specjalnie przygotowanym na tą okazję menu komunijnym. Z wielką przyjemnością zorganizujemy przyjęcie zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wskazówkami. Udekorujemy salę, ozdobimy krzesła, a stoły przystroimy kompozycjami ze świeżych kwiatów w wybranej przez Państwa kolorystyce. Przygotujemy domowe, pyszne jedzenie, zagwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę całej uroczystości.

Bezpośrednio z naszej sali jadalnej jest dostęp do tarasu z krzesłami i stolikami oraz do letniej altany i huśtawki na świeżym powietrzu.

Nasza willa znajduje się bliskim w sąsiedztwie Kościoła p.w. Miłosierdzia Bożego w Kudowie-Zdroju.

Warunki rezerwacji i anulacji

W sprawie rezerwacji sali i szczegółów oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 508 058 966  i +48 (74) 866 87 58 lub emailem: recepcja@willasanremo.pl.

UWAGA Wyłączność na przyjęcie w willi możliwa jest przy rezerwacji powyżej 35 osób lub przy dodatkowej opłacie (do uzgodnienia). Hotel zastrzega możliwość organizacji więcej niż jednego przyjęcia jednocześnie.


Dane Osobowe

W trakcie dokonywania rezerwacji Gość wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych obiektu. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie w celu umożliwienia przeprowadzenia pełnego procesu rezerwacji oraz celów marketingowych zgodnie z przepisami umowy z dnia 28.09.1997 o ochronie danych osobowych.

Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację regulaminu.


Hotel zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w ofercie pakietowej.

Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia podczas trwania pobytu nie powodują zwrotu pieniędzy.

 

Dziękujemy za zapoznanie się z ofertą oraz warunkami rezerwacji i serdecznie zapraszamy!

Spodobała Ci się nasza oferta?
Zarezerwuj swój pobyt już dziś.