Komunia Święta


Pierwsza Komunia Święta to rodzinne i bardzo wyjątkowe święto, zarówno dla dziecka, rodziców, jak i przybyłych gości.

Chcielibyśmy zaproponować przygotowanie niezapomnianego przyjęcia komunijnego, które odbędzie się w komfortowych warunkach naszej sali jadalnej, wraz ze specjalnie przygotowanym na tą okazję menu komunijnym. Z wielką przyjemnością zorganizujemy przyjęcie zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wskazówkami. Udekorujemy salę, ozdobimy krzesła, a stoły przystroimy kompozycjami ze świeżych kwiatów w wybranej przez Państwa kolorystyce. Przygotujemy domowe, pyszne jedzenie, zagwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę całej uroczystości.

Bezpośrednio z naszej sali jadalnej jest dostęp do tarasu z krzesłami i stolikami oraz do letniej altany i huśtawki na świeżym powietrzu.


Nasza willa znajduje się bliskim w sąsiedztwie Kościoła p.w. Miłosierdzia Bożego w Kudowie-Zdroju.


Warunki rezerwacji

W sprawie rezerwacji sali i szczegółów oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 508 058 966 lub emailem: recepcja@willasanremo.pl.

UWAGA Wyłączność na przyjęcie w Willi możliwa jest przy rezerwacji powyżej 35 osób lub przy dodatkowej opłacie (do uzgodnienia). Hotel zastrzega możliwość organizacji więcej niż jednego przyjęcia jednocześnie. Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia podczas trwania pobytu nie powodują zwrotu pieniędzy.

Dziękujemy za zapoznanie się z ofertą i serdecznie zapraszamy!

 


Dane Osobowe

W trakcie dokonywania rezerwacji Gość wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych obiektu. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie w celu umożliwienia przeprowadzenia pełnego procesu rezerwacji oraz celów marketingowych zgodnie z przepisami umowy z dnia 28.09.1997 o ochronie danych osobowych.

Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację regulaminu.

Spodobała Ci się nasza oferta?
Zarezerwuj swój pobyt już dziś.