Pobyty grupowe / Szkolenia

Willa San Remo jest doskonałym miejscem wypoczynku dla grup zorganizowanych. Gwarantujemy Państwa firmie doskonałą obsługę każdego wydarzenia – od bankietu po kilkudniową imprezę integracyjną.

Jednorazowo możemy przyjąć do 45 osób, w komfortowo wyposażonych pokojach, z łazienkami o wysokim standardzie. Łóżka wyposażone są w zdrowe, wygodne materace. W pokojach znajdują się nowoczesne TV, bezprzewodowy dostęp do Internetu, czajnik oraz szklanki.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dużą salę jadalną, którą można wykorzystać w ramach organizowanej imprezy i Państwa potrzeb. Bezpośrednio do sali jadalnej przylega letni taras ze stolikami i krzesełkami, a z drugiej strony można wyjść do drewnianej altany lub na huśtawkę. Poza salą jadalna w willi dostępny jest Klub z bilardem, piłkarzykami oraz kanapą i fotelami, gdzie wygodnie można spędzić czas w mniejszych grupach.

Warunki rezerwacji i anulacji

W sprawie rezerwacji sali i szczegółów oferty serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 508 058 966  i +48 (74) 866 87 58 lub emailem: recepcja@willasanremo.pl.

UWAGA Ostateczna cena zależy od liczby uczestników, liczby posiłków oraz długości i terminu pobytu.

 


Dane Osobowe

W trakcie dokonywania rezerwacji Gość wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych obiektu. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie w celu umożliwienia przeprowadzenia pełnego procesu rezerwacji oraz celów marketingowych zgodnie z przepisami umowy z dnia 28.09.1997 o ochronie danych osobowych.

Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację regulaminu.


Hotel zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w ofercie pakietowej.

Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia podczas trwania pobytu nie powodują zwrotu pieniędzy.

 

Dziękujemy za zapoznanie się z ofertą oraz warunkami rezerwacji i serdecznie zapraszamy!

Spodobała Ci się nasza oferta?
Zarezerwuj swój pobyt już dziś.